Şişme Oyun Parkları

by / Cuma, 25 Nisan 2014 / Published in Oyun Parkı
şişme oyun parkı modelleri

Oyun parkları çocuklarımız için yapılmış gerek açık alanda gerekse kapalı alanlarda kurulan mekanlardır. Normalde oyun parkı denilince aklımıza yaşadığımız ildeki belediyelerin uygun alanlara inşa ettikleri park ve bahçeler aklımıza gelmektedir. Oysaki bu park ve bahçeler, yapıları gereği ya parke taşları üzerine  yada kum üzerine kuruludur. Buda çocuklarımız için düşme ve düşme sonrası yaralanmasına sebep olmaktadır. Oyun parkları yapısı gereği sağlam ve dayanıklı olmaları için demir den ve sert plastik malzemelerden yapılmasıda çocuklarımız için bir risk oluşturmaktadır.

Şişme oyun parkları ise hiç bir şekilde çocuklarımız için bir düşme yada yaralanma tehlikesi içermemektedir. Çünkü şişme oyun parkında çocuklar düşse bile düştükleri yer içi hava ile şişirilmiş dev bir balondur. Durum böyle olunca düşmek bile çocuklar için bir eğlence haline gelmiştir.

Şişme oyun parkları açık alanlarda kullanılabildiği gibi kapalı alanlarda da kullanılır. Şişme oyun parkları,  cıvıl cıvıl rengarenk gösterişli yapılarıyla aileleri ve çocuklarını cezbeden, çocukların üzerinde özgürce eğlenebildikleri dev balonlardır.

Bir önceki yazımız olan   Seçim Balonları – Seçim Balonu  başlıklı makalemizde Seçim Balonları, hakkında bilgiler verilmiştir.

WhatsApp chat

Facebook

Google Plus

YouTube

LinkedId

Google Plus

Follow Me on Pinterest
  • Alan Kapatma Sistemleri Pinned: 3 Nov 2012
  • yer balonu, reklam balonu, dev balon, istasyon balonu Pinned: 3 Nov 2012
  • Şişme Çadır, şişme çadır yapılar, şişme tente Pinned: 3 Nov 2012
  • şişme oyun parkı, şişme oyun çeşitleri Pinned: 3 Nov 2012
  • tenis kortu kapatma, havuz kapatma Pinned: 3 Nov 2012
  • Inflatable design very good Pinned: 3 Nov 2012
  • hi good tattoo Pinned: 3 Nov 2012