Geodesic (Jeodezik) Yapılar

QUBBE YAPILAR

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Qubbe yapılar yeni nesil yaşam odaları ve kırsal turizm için sıra dışı konaklama fırsatları sunar

İsterseniz bir kamp konaklama yeri

  • Kırsal turizm için yeni fırsat kapıları açar
  • Kolay kurulum ve ekolojik olması
  • Güvenilir ve uzun ömürlüdür

“Qubbe yapılar günümüz teknolojik yapıları içinde uzun ömürlü ve kar ve rüzgara karşı diğer yapılardan dayanıklı olmaktadır. .”

Ekolojik qubbe yapılar sağlam ve dayanıklıdır !

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Havalı İşler güvencesi ile üretilen qubbe yapılar, ekolojik olması ve kutudan çıkar kur özelliği ile yeni nesil kamp alanı konaklama evi otel odası kimi zamanda parti organizasyon için kullanılabilir. Qubbe yapılarımızın bir çoğu uygun maliyetli konaklama yerleri, ve çevre bilincine sahip ve sürdürülebilir konut çözümleri inşaa etmek isteyen, ev inşaatı geliştiricileri tarafından kullanılmaktadır. Qubbe yapılar aynı zamanda yağmur, kar, Ekolojik qubbe yapılar sağlam ve dayanıklıdır ! deprem gibi doğa olaylarına en dayanıklı yapılardır. Qubbe yapılar uzun vadede ahşap ve betonarme yapılara göre daha uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen özelliklere sahiptir.

Qubbe mühendisliği

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Qubbe yapılar hem iç hem de dış ağırlık yükleri için tasarlanmıştır ve aydınlatma ve ses ekipmanlarını destekler. Talep üzerine kurum içi yapısal analiz sunuyoruz. İzin için onaylanması için yerel yönetimlerin mühendislik belgelerine ihtiyaç duyabilir. Mimarımız ve mühendisimiz ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olabilir. Qubbe yapılar en uygun malzeme ve en az malzeme ile üretilebilen tek yapıdır. Tüm metal aksamlar galvaniz malzemeden itina ile üretilir. Çelik kubbe çerçeveleri, jeodezik tasarımla birlikte, minimum miktarda malzeme kullanarak inanılmaz derecede güçlü bir
yapı oluşturur. Aşmaktadır. Ankrajı – Kubbe çerçevesini asfalt, beton, toprak veya bir güverteye sabitlemek için ankrajlar kullanılır

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Qubbe yapılar birçok yapıdan çok daha lüx dizayn edilebilir.

QUBBE YAPILAR İÇİN İÇ DIZAYN

Qubbe otel odalarının iç konfigürasyonu önce kabuk ve zeminin tasarımını içerir. Qubbe çadır otelin konumu genellikle oldukça özel ve doğa içinde olduğundan, genellikle belirli bir kabuk ve görüntüleme platformu ile donatılmıştır. Tasarlanan platformların birçoğu, genellikle ahşap koruyucu platformlar olan çadır iç mekanları olarak da kullanılabilir. İç konfigürasyon, farklı bölgelerdeki iklim sorunlarını göz önünde bulundurarak, genellikle klima veya yerden ısıtma, ısıtma sobaları ve diğer sıcaklık kontrol ekipmanları ile donatılmış olmalıdır, İç mekan sıcaklık stabilitesini sağlamak için yalıtım katmanı olarak iç yüzeye bizofol alüminyum minder döşenerek çözüm bulunmaktadır. Bu kaplama sayesinde içerideki sıcaklık korunur ve dışarıdan gelen etkilere karşıda korunaklı olur. Ve bu kaplama ekstra bir koruma duvarı sağlar. Kamp qubbe çadırının içindeki alan açık ve aydınlıktır. Kamping çadırları platformlar, zeminler, duvarlar ve gözlem güverteleri ile donatılabilir. Büyük yataklar ve lüks mobilyalar ile donatılabilir. Klima, aydınlatma, tuvalet, banyo ekipmanları, vb. Beş yıldızlı bir açık hava lüks çadır otel oluşturulur. Alp bölgesinde, çadır bölmelerinin sıcaklığını artırmak ve kubbe çadır evin içindeki sıcaklığın ılımlı olmasını sağlamak için elastik kumaş ve yalıtım pamuğu kullanmayı seçebilirsiniz.

YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ

Qubbe yapılarda çadır çağının ruhunu yakalayın ve eko turizmden ilham alın! Bu yapıların konforlarını geride bırakmadan doğa yolu yolculuğu macerasına çıkmak istiyorsanız, resort tarzı eko yaşam bundan daha iyi olamaz!

Çevre Dostu Tatil Yükseliyor Çadır glamping
terimine aşina değilseniz , göz alıcı kamp yapma anlamına gelir . Bu artan eğilim, uzak doğal çevrelerinin konforunun ve huzurunun tadını çıkarırken sorumlu ekolojik yönetim arayışında olanlara hitap ediyor.

Geniş bir çevre dostu Qubbe yapılar ile rüyalarınızı inşa etmek için sınırsız olasılıklar hayal edin! Değirmenci Yapı şirket içi personeli, yolun her adımında size yol gösterecek şekilde donatılmıştır. Gözlerinizin hemen önünde canlanan özelleştirilmiş 3 boyutlu renderlerle hayallerinize ilham vermek için buradayız.

Dünyanın en iyi jeo-mühendislik yapılarını üretmenin yanı sıra, ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için yaratıcı çözümler bulmak Qubbe yapılar’ın en iyi yapmayı sevdiği şeydir!

Geodesic (jeodezik) Yapılar
Geodesic (jeodezik) Yapılar

Qubbe Event Yapıları

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Geodesic (jeodezik) Yapılar

Portatif qubbe yapıların orijinal tasarımcısı ve üreticisi olan Havalı İşler, endüstrinin en iyisini üretmeye devam ediyor. Değirmenci yapıların müşteri hizmetleri rakipsizdir. Üretim ekibimiz, özelleştirilmiş çözümler tasarlamak için sizinle el ele çalışacaktır. Standart bir etkinlik çadırından daha üstün olacak bir qubbe sizin içinde üretelim. Özel baskılı kapağınızın duvarlarında resminizi, markanızı, ticari markanızı veya logonuzu Qubbe event yapılar sağlam ve gösterişlidir ! dünyaya sergileyin veya etkileyici bir ortam oluşturmak için bir projeksiyon qubbe sini özelleştirin. Etkinlik kubbelerimiz her müzik festivalinde, performansta, fuarda ve kongrede favoridir. Etkinlik Pazarlama Endüstrisinin geleceğini ilerleten qubbe yapılar sizlerde müşterisi olarak görmekten gurur duyacaktır.

Qubbe Event Çadırları

Projeksiyon Tiyatroları
Projeksiyon ve Planetaryum Kubbeleri, Aydınlatma qubbeleri ve Projeksiyon
Küreleri.
Kurumsal Çadırlar
Kurumsal Etkinlik ve Toplantılar, Ticari Fuarlar ve Ticari Fuar Kabinleri, Ürün
Lansmanları ve Tanıtım Turları
Yenilikçi Kullanımlar
Sanat festivalleri, Festivaller, Yüzer qubbeler, Buz pistleri ve Çatı Üstü Salonları, Film Setleri, Özel Partiler, Özel Günler ve Daha Fazlası…

Qubbe yapılar Etkinlik Kubbeleri dünyanın en iyi şirketleri tarafından kullanılmıştır.. Qubbe yapılarımızın fütüristik ortamı, yeniliğe, yaratıcılığa ve
özgünlüğe değer veren herhangi bir şirket için mükemmel bir ortamdır. Geniş qubbe kanopilerimiz katılımcılarınızı huşu içinde bırakır. Herhangi bir boyut etkinliği için mükemmel bir seçim, şirket hayallerinizi gerçekleştirelim.yapı oluşturalım.

JEODEZİK (KUBBE) ÜRÜNLERİMİZ