Türkiye’nin şişme ürün fabrikası Havalı İşler Ltd.Şti tanıtım sayfasına hoşgeldiniz.

Çağdaş, yenilikçi, disiplinli ve samimiyeti dengeleyen yapımız ve hizmet anlayışımızla, alışılagelmiş reklam, tanıtım aktivitelerinizi Havalı İşler ‘ce yorumlayıp, çarpıcı özellikler katarak modern bir soluk getiriyoruz. Havalı İşler kalitesiyle ürettiğimiz, birbirinden farklı dev reklam balonları ile ister farklı tanıtım yapabilir, isterseniz yüksek kaliteli, hijyenik özel kumaşlardan ürettiğimiz her yaşa hitap eden birbirinden farklı şişme oyun parkları ve açık mekan aksesuarlarıyla hangi yaşta olursanız olun, çocukluk yıllarının neşesiyle eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sınırları zorlamak, sürekli yenilenerek insanları şaşırtmak en önemlisi bünyemizde herkese hitap eden ürün ve hizmet bulunduruyor olmak size daha iyilerini verebilmek açısından Havalı İşler olarak tek temennimizdir.

Bitmiş Proje

3 adımda Üretilecek ürün veya verilecek hizmet ile ilgili malzeme ve üretim tekniği belirlemek, sonrasında doğru strateji, müşteri taleplerine cevap verebilecek ürünler üretmek.

Planlama & Strateji

Üretilecek ürün veya verilecek hizmet ile ilgili malzeme ve üretim tekniği belirlemek ve üretim için doğru koşulları hazırlamak.

Tasarım & Geliştirme

Doğru ürün üretmenin en önemli başlangıcı doğru bir tasarımdan geçer. Doğru tasarım ve geliştirme ile üretimi tamamlamak.

Test & Sevkiyat

Doğru planlama ve tasarımı eksiksiz yapılan ürünlerin üretim aşaması bittikten sonra test edilerek müşteriye sevk edilir.

  • Tenis
  • Havuz
  • Sahalar
  • Çadır

İSTATİSTİKLER

1000+

Bitmiş projeler

450+

Alan Kapatma Sistemi

2000+

Hazırlanmış Proje

180+

Ülkede

Kariyer Planlaması

Bizimle çalışmak ister misiniz?

TOP