Türkiye’nin şişme ürün fabrikası Havalı İşler Ltd.Şti tanıtım sayfasına hoşgeldiniz.  

Efsane:

 • Dome
 • Oyun
 • Reklam
 • Balonpark
 • Diğer

Çağdaş, yenilikçi, disiplinli ve samimiyeti dengeleyen yapımız ve hizmet anlayışımızla, alışılagelmiş reklam, tanıtım aktivitelerinizi Havalı İşler ‘ce yorumlayıp, çarpıcı özellikler katarak modern bir soluk getiriyoruz.

Havalı İşler kalitesiyle ürettiğimiz, birbirinden farklı dev reklam balonları ile ister farklı tanıtım yapabilir, isterseniz yüksek kaliteli, hijyenik özel kumaşlardan ürettiğimiz her yaşa hitap eden birbirinden farklı şişme oyun parkları ve açık mekan aksesuarlarıyla hangi yaşta olursanız olun, çocukluk yıllarının neşesiyle eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Sınırları zorlamak, sürekli yenilenerek insanları şaşırtmak en önemlisi bünyemizde herkese hitap eden ürün ve hizmet bulunduruyor olmak size daha iyilerini verebilmek açısından Havalı İşler olarak tek temennimizdir.

 

NEDEN TERCİH EDİLİYORUZ

 • Yüksek kaliteli malzeme kullanıyoruz
 • Fiyat ve Performans için doğru çözümler sunuyoruz.
 • Tasarım konusunda sınırsız seçenekler sunuyoruz.
 • İşimizi severek yapıyoruz.
 • Sürekli AR-GE yapıyoruz.

Şişme ürün müşteri hizmetleri

sisme-urun-musteri-hizmetleri

Müşterilerimize sınırsız servis ve hizmet, profesyonel ekip desteği veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız siparişten satış sonrası hizmetlere kadar her an size yardımcı olmaktan gurur duyar. Ürünlerimiz hakkında her türlü sorularınız için sizleri bekleriz.

Bize soru ve sorunlarınız için ulaşabilmenizi sağlayacak live chat uygulamamız sağ alt köşededir. Telefon numaramız +90 242 340 00 77, mail adresimiz : bilgi@havaliisler.com.tr .

Kalite belgelerimiz

kalite-belgelerimiz Kullanılan hammadde ve firmamızın kendi kalite belgeleri sayesinde kaliteli ve güvenli üretim. Kullandığımız ürünlerin hepsi dünya standartlarında üretilmiş ürünler olup, dünya sağlık örgütüne üye firmaların ürünleri kullanılmaktadır.

Belgelerimizden bazıları :

İSO 9001-2008

OHSAS 18001:2007

CE

İSO 14001:2004

Ürünlerimiz ve sınırsız renk seçenekleri

şişme ürün renk seçenekleri Ürettiğimiz tüm ürünlerde dijital baskı ve diğer baskı teknolojileri sayesinde sınırsız renk seçenekleri. Kullandığımız tüm materyallerin, çocuklar için kullanılacaksa en can alıcı olanları, eğer kurumsal firmalar için kullanılacaksa en göz alıcı olanlarını seçmeye çalışıyoruz, Kısacası gökkuşağının tüm asil renklerini ürünlerimizde kullanıyoruz.

Fiyatına göre yüksek performans

şişme ürün fiyat performans Diğer alternatif ürünlere göre yarı yarıya fiyat avantajı ve işlevsellik açısından üst düzey performans sağlar. Alternatif bir reklam ürünü bizim ürettiğimiz ürünlere kıyasla boyut olarak hem küçük hemde fiyat olarak neredeyse 5 katı fiyatlara mal olmaktadır. Aynı zamanda alan kapatma yapılacak alanda şişme alan kapatma kullanılması en yakın çözüm olan çelik kapatma yapılara göre 4 katı daha ucuza mal olmakatadır. Kısacası şişme ürünler alternatiflerine göre kıyaslanamayacak kadar ucuz ve kalitelidir. Rekabet ortamında ekonomik koşullar göz önüne alınarak müşterilerimizin doğru ürünleri doğru fiyatlara almalarını ilke edinmiş firmamız, müşterilerine performans ve fiyat olarak en doğru ürünleri sunmayı ilke edinmiş ve bayilerine kar marjı oldukça az tutmaktadır.

İşimizi severek yapıyoruz

ı love my job İşimizle ilgili engin tecrübeye sahip olmamız ve yaptığımız işi seviyor olmamız bize her geçen gün yeni müşteriler kazandırmakta ve eski müşterilerimizin geri dönüşünü çoğaltmaktadır. Yeni mecralar ve yeni müşteriler kazanmayı hedefleyen politikamız sayesinde kaliteli müşteri ve kaliteli işler sahibi oluyoruz.

İSTATİSTİKLER

850+

BİTMİŞ PROJELER

3900+

ŞİŞME OYUN PARKI ÜRETİMİ

1400+

REKLAM ÜRÜNÜ ÜRETİMİ

6000+

MEMNUN MÜŞTERİ

çalışma prensibimiz3 adımda

Üretilecek ürün veya verilecek hizmet ile ilgili malzeme ve üretim tekniği belirlemek, sonrasında doğru strateji, müşteri taleplerine cevap verebilecek ürünler üretmek.

planlama & strateji

Üretilecek ürün veya verilecek hizmet ile ilgili malzeme ve üretim tekniği belirlemek ve üretim için doğru koşulları hazırlamak.

tasarım & geliştirme

Doğru ürün üretmenin en önemli başlangıcı doğru bir tasarımdan geçer. Doğru tasarım ve geliştirme ile üretimi tamamlamak.

test & sevkiyat

Doğru planlama ve tasarımı eksiksiz yapılan ürünlerin üretim aşaması bittikten sonra test edilerek müşteriye sevk edilir.

WhatsApp chat

Facebook

Google Plus

YouTube

LinkedId

Google Plus

Follow Me on Pinterest
 • Alan Kapatma Sistemleri Pinned: 3 Nov 2012
 • yer balonu, reklam balonu, dev balon, istasyon balonu Pinned: 3 Nov 2012
 • Şişme Çadır, şişme çadır yapılar, şişme tente Pinned: 3 Nov 2012
 • şişme oyun parkı, şişme oyun çeşitleri Pinned: 3 Nov 2012
 • tenis kortu kapatma, havuz kapatma Pinned: 3 Nov 2012
 • Inflatable design very good Pinned: 3 Nov 2012
 • hi good tattoo Pinned: 3 Nov 2012